Wyjątkowość

Jak odróżnić swoją konkurencję od kogoś, kto rozdaje długopisy na targach? To zdecydowanie najtrudniejsza do uniknięcia pułapka. Bardzo łatwo jest po prostu wybrać pierwszą pozycję z katalogu i nie zastanawiać się nad tym zbyt wiele, sam byłem winny tego błędu.

visit https://zapisany.pl/ogolna/polskie-letniska-jastarnia/

Wybierz coś, co przyciąga wzrok, ale nie jest brzydkie. Ponadto chcesz wybrać przedmiot, którego ludzie będą używać, a nie tylko mówić „Och, to wygląda świetnie”, funkcjonalność jest koniecznością. Rzeczy, które NIE są wyjątkowe i od których radziłbym trzymać się z daleka, to T-shirty, miętówki i butelkowana woda jednorazowego użytku.

Przedmioty, których szukałbym, to produkt taki jak torba na zakupy składana w kulkę, którą można umieścić razem z kluczykami do samochodu. Jeśli tam, gdzie jesteś, jest zimno, co powiesz na parę rękawiczek, aby ogrzać dłonie, a na koniec dobrze znany przedmiot to parasol lub promocyjne butelki sportowe do

„GI-GO”, wymawiane jako „gee-goo”, co oznacza Garbage In, Garbage Out; dokładnie to, co otrzymujesz, polega na tym, że nie wybierasz odpowiednich artykułów promocyjnych do marketingu swojej firmy, wydarzenia lub kampanii. Poniżej wymieniono 5 najczęstszych pułapek przy podejmowaniu decyzji dotyczących produktów promocyjnych.

1. Koszt

To najczęstszy błąd nowicjusza przy wyborze artykułu promocyjnego. Myślą, że zdobędą mnóstwo interesów z najniższym przedmiotem, jaki mogą znaleźć, ale nie mogą być dalej od prawdy. Użyjmy przykładu; właściciel witryny zarejestruje się w firmie, która będzie promować swoją witrynę w 10 000 katalogów, próbując zwiększyć ruch w sieci za niewielką opłatą. Jeśli kierujesz się zdrowym rozsądkiem, w tej sytuacji powinieneś zdać sobie sprawę, że dostają niską cenę za praktycznie bezwartościowy produkt / usługę. Będzie miał wiele linków z bezwartościowych fałszywych stron.

To samo dotyczy fizycznego produktu promocyjnego; Poszukaj środka cen drogi dla produktów, ponieważ oferują najlepszą wartość. Oni już to zaprojektowali, aby skłonić cię do kupowania przedmiotów o średniej cenie. Najtańsze przedmioty to śmieci, a najbardziej kosztowne przedmioty są zawyżone, ale w pewnych okolicznościach mogą być dobrymi przedmiotami. Pamiętaj, aby nie zapominać, że chcesz uzyskać dobry zwrot z inwestycji w te produkty.

2. Jakość

Dlaczego jakość jest ważna? Jeśli rozdajesz śmieci, to taki wizerunek będziesz prezentować potencjalnym klientom na targach i konwencjach. „Och, spójrz, ta firma rozdaje bzdury, długopisy, notatniki itp. I będzie opatrzona twoim imieniem i nazwiskiem na przedmiocie, więc nie ma dokąd uciec, gdy skojarzą twój przedmiot ze śmieciami i prawdopodobnie tam trafi twój przedmiot Nie myl pojęć „tanio” i „jakość”. Możesz kupić tanie rzeczy, które są dobrej jakości.

3. Rozmiar

Często najmniejsza rzecz jest najtańsza. Firmy sprawdzają, ile przedmiotów mogą otrzymać za X dolarów. Kiedy dostajesz tysiące artykułów promocyjnych, są one zazwyczaj bardzo małe, na przykład miętówki i cukierki. Niestety, są to zwykle najgorzej zrobione cukierki, jakie można sprzedać. Wiem, że nie wybiegłbym i nie wepchnął tych śmieci do ust. Jeśli szukasz takiego klienta, to może być dla Ciebie odpowiednie.

Chcesz wybrać rozmiar, który jest wystarczająco duży, aby mogły go nosić, ale nie na tyle mały, aby włożyć go do kieszeni. Jeśli zniknie z witryny, Twój branding zniknie z ich umysłów i zostanie zapomniany. Widoczność jest tutaj kluczowa. Z drugiej strony, jeśli zrobisz przedmiot zbyt masywny lub duży, po prostu go gdzieś zostawią, ponieważ narażamy ich „zwrot z inwestycji”, mówiąc laikiem, muszą ciągnąć coś, co jest X duże, aby uzyskać Y satysfakcji z to. Słodkim punktem jest tutaj coś, co waha się od wielkości długopisów do promocyjnych butelek na wodę, wszystko, co większe, zostaje pozostawione, a wszystko, co mniejsze, zostaje zapomniane.

4. Produkt wielokrotnego użytku

Pułapką jest używanie produktu promocyjnego, który jest używany tylko raz. Ekspozycja marki jest tym, za co płacisz, a jeśli te przedmioty zostaną użyte tylko raz, jest to albo bardzo tanie, albo bardzo drogie. Tworzenie rozpoznawalności marki sprawia, że Twoja firma zarabia pieniądze. Aby zastosować psychologię brandingu, przedmiot musi być widziany co najmniej 3 razy w ciągu jego życia, w przeciwnym razie zmarnujesz swoje pieniądze. Długopisy, kalendarze, butelki na wodę, torby na zakupy, plecaki i pokrowce na telefon to wspaniałe przedmioty, które można wielokrotnie wykorzystywać. Przeprowadź analizę swojej grupy demograficznej i wybierz coś, czego użyłaby przeciętna osoba z Twojej grupy demograficznej.

 

 

Scroll to Top